KÖLCSÖNZÉS - KÖZVETÍTÉS - KÉPZÉS - FEJLESZTÉS - FEJVADÁSZAT

Order

Belső ellenőr! Pécsi német partnercégünk részére keresünk munkatársat belső ellenőr pozícióra.

Több műszakos munkarend

Belső ellenőr

Pécsi német partnercégünk részére keresünk munkatársat belső ellenőr pozícióra.

Feladatok:

- Vezetői döntések előkészítése.

- Jelentések készítése a cégvezetés részére.

- A tervezés és a kontroll, valamint a vezetői döntésekhez szükséges információellátás összehangolása és támogatása.

- Riportok, belső statisztikák készítése.

- Forgalmi statisztikák, elemzések készítése.

- Termelési adatok rögzítése, elemzése, teljesítménymutatók vezetése.

- Adatgyűjtés.

- Projektfeladatok, a vállalat szervezeti egységeinek támogatása.

- Meglévő folyamatok felügyelete.

- Aktív részvétel belső és külső auditokon.

- Folyamatos javító-, költségcsökkentő intézkedések előkészítése.

- A gyártás során az egyes részlegeken keletkezett selejt mennyiségének és termékenkénti összetételének folyamatos ellenőrzése, a selejtes termékek útjának nyomon követése.

Elvárások:

- nagy mentális teherbírás,

- stressz-tűrés,

- jó kommunikációs készség,

- önálló döntéshozatali képesség,

- rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

- kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás

- felsőfokú végzettség (gazdasági területen)

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

- SAP ismeret,

- gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos háttér

Állásajánlat paraméterei

Megye / Város
Baranya, Pécs
Munkakörök

Érdekli az ajánlat? Érdeklődjön!

A teljes és részletes leírásért kérjen hozzáférési engedélyt.
Jelentkezése után felvesszük Önnel a kapcsolatot. A hozzáférés engedélyezésével Ön részletesebb adatokat láthat.