KÖLCSÖNZÉS - KÖZVETÍTÉS - KÉPZÉS - FEJLESZTÉS - FEJVADÁSZAT

Order

Beszerzési vezető Pécsi székhelyű német partnercégünk számára keresünk beszerzési vezetőt.

Teljes munkaidős munka

Beszerzési vezető

Pécsi székhelyű német partnercégünk számára keresünk beszerzési vezetőt.

Elvárások:

  • Beszerzésben szerzett releváns tapasztalat
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Vezetésben szerzett tapasztalat
  • Folyamatközpontú és analitikus gondolkodás
  • Költségtudatosság
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség

Főbb feladatok:

  • Beszerzési részleg napi feladatainak kiosztása, szervezése és kontrollja
  • Beszerzési részleg önálló vezetése, munkafolyamatok szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Riportálás a vezetőség felé
  • Munkautasítások készítése a saját részlegére és folyamatokra

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos háttér

Állásajánlat paraméterei

Megye / Város
Baranya, Pécs
Munkakörök

Érdekli az ajánlat? Érdeklődjön!

A teljes és részletes leírásért kérjen hozzáférési engedélyt.
Jelentkezése után felvesszük Önnel a kapcsolatot. A hozzáférés engedélyezésével Ön részletesebb adatokat láthat.