KÖLCSÖNZÉS - KÖZVETÍTÉS - KÉPZÉS - FEJLESZTÉS - FEJVADÁSZAT

Order

Rendszergazda! Pécsi német partnercégünk rendszergazdát keres!

Teljes munkaidős munka

Pécsi német partnercégünk részére keresünk munkatársat

Rendszergazda

pozícióra.

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Magas fokú Word illetve Excel tudás
  • SAP ismeret
  • Stressz tűrés
  • Angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat

Főbb feladatok:

  • Az informatikai területet érintő, az auditot meghatározó tényezők felügyelete, naprakészen tartása, ellenőrzése.
  • Minőségirányítási rendszerrel és vevői elvárásokkal kapcsolatos alapvető ismeretek elsajátítása.
  • Naprakész nyilvántartások vezetése a dolgozók ki – és belépéséről, adatok begyűjtse és továbbítása.
  • A cég által kiadott image, stratégia ismerete és annak követése.
  • Rendszeradminisztrátori feladatok ellátása.
  • Részvétel az informatikai részlegen futó projektekben (SAP, IT, Peripherie)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos háttér

Állásajánlat paraméterei

Megye / Város
Baranya, Pécs
Munkakörök

Érdekli az ajánlat? Érdeklődjön!

A teljes és részletes leírásért kérjen hozzáférési engedélyt.
Jelentkezése után felvesszük Önnel a kapcsolatot. A hozzáférés engedélyezésével Ön részletesebb adatokat láthat.